رفتن به اینستا از گوگل

رفتن به اینستا از گوگل

رفتن به اینستا از گوگل بدون نصب اپلیکیشن اینستاگرام امکان پذیر است. در این مقاله بهتون آموزش میدیم که چطور بتونید مستقیم از گوگل وارد اینستاگرام شوید، با ما همراه باشید.


مراحل رفتن به اینستاگرام از گوگل


۱. وارد آدرس زیر شوید.
 www.instagram.com 

۲.  در تصویر مشاهده شده دو دکمه login وsign up وجود دارد. در صورتیکه قبلا در اینستاگرام دارای اکانت هستید و یوزر پسورد آن را دارید بر روی دکمه loginکلیک نمایید . اگر دارای اکانت نیستید و  یا نمی‌خواهید با اکانت قبلی لاگین کنید و تصمیم دارید اکانت جدید بسازید بر روی دکمه sign up کلیک نمایید.

رفتن به اینستا از گوگل


۳.اگر بر روی دکمه لاگین کلیک کرده باشید کادر زیر باز می شود که می بایست در آن یوزر و پسورد خود را وارد نمایید.

اگر بر روی دکمه sign upکلیک کرده باشید تصویر زیر برای شما باز می شود که می بایست در آن اطلاعات ثبت نام را پرکنید. می توانید برای ثبت نام از ایمیل یا شماره تلفن استفاده نمایید.


۴. کار تمام است شما وارد اکانت خود شدید و به صفحه اینستاگرام خود از طریق گوگل دسترسی پیدا کردید.


سرچ در اینستاگرام از طریق گوگل

سرچ در اینستاگرام از طریق گوگل نیز به همان روش قبل می باشد. کافی هست شما هر کلمه یا عبارتی که مد نظرتون هست را در باکس سرچ جستجو کنید، تعدادی از نتایج برای شما نشان داده می شود و برای دیدن نتایج بیشتر مرتبط با آن کلمه کافی است بر روی گزینه مشاهده نتایج بیشتر یا همان  view more بزنید


آوردن پیج اینستا از گوگل

اگر هم تصمیم دارید که مستقیم با استفاده از آیدی به سراغ یک پیج مشخص بروید کافی هست آیدی که مد نظرتون را در باکس زیر جستجو کنید . از بین نتایج میتونید پیج مربوطه را پیدا، روی آن کلیک کرده و باز کنید.

امیدواریم این مقاله برای شما عزیزان مفید واقع شده باشد.

You may also like...

Popular Posts

دیدگاهتان را بنویسید

× پیام در واتساپ برای ثبت در گوگل