چگونه شعر خود را در اینترنت بگذریم

چگونه شعر خود را در اینترنت بگذاریم

چگونه شعر خود را در اینترنت بگذاریم؟ اگر شما هم از جمله شاعران کهنه کار و یا نوپایی هستید که دوست دارید علاوه بر جمع دوستان تمامی افراد در اینترنت از نمونه شعرهای شما با خبر شوند به راحتی بتوانند آنها را پیدا کنند باید بگم مقاله درستی را برای خواندن انتخاب کردید.

خب می تونیم بگیم با همه گیر شدن اینترنت استفاده از گوگل و ابزار های جستجو تمام زندگی ما را احاطه کردند.
متاسفانه یا خوشبختانه برای اینکه ما هم از غافله عقب نمونیم و مخاطبان خودمون را حفظ کنیم باید نمونه اشعارمان را در فضای اینترنت منتشر کنیم.

حقیقتش را بخواهید نشر اشعار در کتاب ها و جمع دوستان خوب هست اما نباید از فضای اینترنت و مخاطبان آن غافل ماند.
نگران نباشید ما در این مطلب راهکارهایی را بهتون ارائه میدهیم که به راحتی بتونید اشعارتان را در گوگل ثبت کنید، اما اگر تا انتهای این مقاله خوندید و متوجه نشدید که باید دقیقا چه مراحلی را انجام بدهید یا ترجیح دادید که این کار را به دست کاردان خودش بسپارید ما در خدمت شما هستیم. کافیه در چت واتساپ پیام بدهید. کارشناسان ما مابقی مراحل را انجام می دهند.

جهت سفارش ثبت شعر در گوگل کلیک کنید

روش های ثبت اشعار در گوگل


۱. ثبت نام در فروم ها


یکی از روش های ثبت شعر در اینترنت این هست که شما عضو فروم های پر مخاطب و مرتبط با اشعار شوید. اونجا فعالیت کنید اشعار دیگران را بخونید، نظر بزارید و لایک کنید. هرچقدر بیشتر فعالیت کنید قدرت ثبت اشعارتان در گوگل بیشتر می شود.
برای اینکه این فروم ها را پیدا کنید کافیه در گوگل سرچ کنید “فروم اشعار” اونوقت هست که سیل نتایج فروم را می‌بینید. یکی دو مورد از فروم ها را انتخاب کنید و در آنها ثبت نام کنید و اشعار خودتون را پست بزارید.


۲.ایجاد وبلاگ


یکی از راه های دیگه که معمولا بین کاربران باب هست ایجاد یک وبلاگ هست. همین الان دست به کار بشید و یک وبلاگ برای خودتون بسازید و داخلش به صورت روزانه  و مدون شروع به نشر اشعارتان کنید. البته انتظار نداشته باشید همین امروز وبلاگ شما در گوگل بازدید بخورد و همه اون را ببینند. باید صبور باشید و فعال. هرچه بیشتر فعالیت کنید بیشتر دیده می شوید.

۳. بسپارید دست ما


اما راهکار سوم که راحت ترین راه برای شما و سریع ترین راه ثبت در گوگل است این هست که این کار را بسپارید دست ما. ما بستر هایی در اینترنت داریم که به محض قراردادن شعر در آنها در گوگل ثبت می شوند و میتونید نتیجه اون را ببینید. در واقع ره صد ساله را یک شب طی میکنید. 

امیدواریم این مقاله برای شما مفید بوده باشه.

چگونه شعر خود را در اینترنت بگذاریم؟

در این مقاله راهکارهای متعدد ثبت شعر گفته شده اما اگر فرصت انجام ندارید می تونید پیام بدهید به کارشناسان ما تا براتون انجام بدهند.

چطور میتونم شعرهام را در گوگل ثبت کنم؟

کارشناسان ما براتون ظرف مدت 48 ساعت انجام می دهند. ضمنا نمونه کار ثبت شده شعر در گوگل هم داریم.

You may also like...

Popular Posts

4 Comments

  1. وای واقعا ممنونم، خیلی دنبالش بودم. هرجا می‌گشتم و زنگ میزدم همشون قیمت های سرسام آور میدادن
    برای ما که الان ابتدای راهمون هست واقعا سخته

  2. یک دنیا ممنونم.
    اسمم و اشعارم ثبت شدند سپاس فراوان

  3. چگونه اشعارم راثبت کنم لطفاراهنمایی کنید

دیدگاهتان را بنویسید

× پیام در واتساپ برای ثبت در گوگل