https://seo-one.org/how-add-instagram-on-google/

چگونه پیج اینستاگرام را در گوگل ثبت کنیم؟

چگونه پیج اینستاگرام را در گوگل ثبت کنیم ؟ بالا اوردن پیج اینستا از طریق گوگل . اگر سوال شما هم این است تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید. اما اگر بعد از مطالعه این مقاله هنوز متوجه نشدید که چگونه پیج اینستا را در گوگل ثبت کنید کافی است این کار دست ما بسپارید و در واتساپ پیام بدهید. کارشناسان ما دست به کار می شوند و برای شما پیج اینستا رادر گوگل ثبت و ایندکس می کنند.

برای سفارش ثبت پیج اینستاگرام در گوگل کلیک کنید

یکی از چالش هایی که اکثر کاربران با آن رو به رو شده اند این است که چرا در نتایج جستجو در گوگل، اکانت اینستاگرام آنها نمایش داده نمی شود. این امر دلایل مختلفی دارد و از مهم ترین آنها این است که اینستاگرام موتورهای جستجو را معمولا بلاک می کند و این امر منجر میگردد که خزیدن ربات های گوگل امکان پذیر نباشد و پیج ثبت نشود.

ثبت پیج اینستاگرام در گوگل باعث میشود به صورت غیرمستقیم پیج بیشتر دیده شود و فالورهای آن بیشتر شود. اما در ادا به برخی از راهکارهای ثبت پیح در گوگل اشاره میکنیم:

راهکارهای ایندکس و ثبت پیج اینستاگرام در گوگل

قرار دادن پیج اینستاگرام در حالت public عمومی

در صورتیکه پیج اینستاگرام شما در حالت خصوصی باشد قطعا نمیتوانید انتظار داشته باشید کسی غیر از فالورهای شما آن را ببینند و گوگل به لینکهای آن دسترسی داشته باشد. بنابراین پیشنهاد میکنیم حتما چک کنید که اکانت شما در حالت عمومی قرار داشته باشد. برای اینکار وارد اکانت اینستاگرام خود شوید، از داخل منو گزینه تنظیمات را انتخاب کنید و سپس در قسمت Account Privacy گزینه Private Account را در حالت off قرار دهید.

قراردادن فایل اسکما در سایت

اگر دارای سایت هستید به راحتی میتوانید کد اسما شبکه های اجتماعی خود را در هدر سایت قرا دهید. این امر باعث میشود در هنگام سرچ سایت شما در گوگل، آدرس شبکه اجتماعی از جمله پیج اینستاگرام تان در گوگل نمایش داده شود.

ثبت پیج اینستاگرام در گوگل

در صورت شخص بودن  اکانت اسکما زیر:


<script type="application/ld+json">
	{
	 "@context" : "https://schema.org",
	 "@type" : "Person",
	 "name" : "your name",
	 "url" : "http://www.your-site.com",
	 "sameAs" : [
	  "http://www.facebook.com/your-profile",
	  "http://instagram.com/yourProfile",
	  "http://www.linkedin.com/in/yourprofile",
	  "http://plus.google.com/your_profile"
	 ]
	}

و در صورت سازمان بودن از اسکمای زیر استفاده نمائید:

<script type="application/ld+json">
{
 "@context" : "https://schema.org",
 "@type" : "Organization",
 "name" : "Your Organization Name",
 "url" : "http://www.your-site.com",
 "sameAs" : [
  "http://www.facebook.com/your-profile",
  "http://www.twitter.com/yourProfile",
  "http://plus.google.com/your_profile"
 ]
}
</script>

قراردادن کلمات کلیدی در قسمت بیو پیج

بیو پیچ بخش مهمی از اکانت شما است و در واقع عباراتی که در آن می نویسید بسیار از نظر گوگل حائز اهمیت است و با سرچ آن کلید واژگان احتمال نمایش پیج شما در نتایج جستجو بیشتر و یا کمتر می شود. دقت کنید که شما در قسمت bio پیج همانند قسمت متادسکریپشن صفحات سایت محدودیت تعداد کاراکتر دارید پس بهینه و مختصر عبارات کلیدی پیج خود را در آن جمله قرار دهید.

Bio ازآن جهت اهمیت دارد که توسط ربات های گوگل امکان خزیدن دارد و این امر منجر می گردد همانند یک شاه کلید برای ایندکس در گوگل از این قسمت استفاده گردد. پیشنهاد می شود از کلمات هشتگ تنها در قسمت بیو استفاده نکنید و واقعا سعی نمائید در قالب جمله کلمات کلیدی مهم را قرار دهید.

استفاده از هشتگ در زیر تصاویر

کپشن های اینستاگرام نیز مکان بسیار عالی هستند برای آنکه حق مطلب را ادا کنید و به گوگل نشان دهید که حیطه کاری پیج شما چیست. دقیقا مانند alt تصاویر در وبسایت که به ربات گوگل کمک میکند تا تصویر را کاملا درک نماید. گاها تعدادی از کپشن ها نمایش داده نمیشود و به حالت 3نقطه درمیاد. حتما چک کنید که چه تعداد کپشن قابل رویت هست.

لینک به پست های اینستاگرام

و اما آخرین راه که بسیار هم حائز اهمیت است این است که بتوانید از سمت سایت ، وبلاگ یا سایر شبکه های اچتماعیتان از جمله فیس بوک و لینکدین به پست های اینستاگرام خود مستقیم لینک دهید. از آنجایی که استفاده از اپلیکیشن اینستاگرام مشخصا دارای کدهای جاوااسکریپتی است که اصلا در گوگل ایندکس نمی شوند بنابراین پست تنها کافی نیست و لازم است دقیقا لینک پست ها از مکان هایی خارج از اینستاگرام بازنشر شوند.

اما اگر تمامی راهکاریهای بالا را همزان باهم استفاده نمائید قطعا اثر بخشی بیشتری خواهد داشت. در صورتی که تمایل داشتید ما برایتان پیج اینستاگرام را در گوگل ثبت نمائیم کافی هست در واتساپ پیام بدهید.

آموزش تصویری ثبت پیج اینستاگرام در گوگل


در دنیای امروز، حضور آنلاین قوی برای موفقیت هر فرد یا کسب و کاری ضروری است. اینستاگرام به عنوان یکی از محبوب ترین شبکه های اجتماعی، پلتفرمی ایده آل برای معرفی برند و ارتباط با مشتریان است.

اما آیا می دانستید که می توانید پیج اینستاگرام خود را در گوگل نیز ثبت کنید و به مخاطبان بیشتری دسترسی پیدا کنید؟

تیم سئو وان با ارائه خدمات تخصصی ثبت پیج اینستاگرام در گوگل به شما کمک می کند تا پیج خود را به درستی در گوگل ثبت کنید و در نتایج جستجو برای نام پیج یا کلمات کلیدی مرتبط با فعالیتتان به نمایش گذاشته شود.

با ثبت پیج اینستاگرام خود در گوگل می توانید:

به مخاطبان بیشتری دسترسی پیدا کنید.
برند خود را به طور موثرتری معرفی کنید.
ترافیک بیشتری به پیج اینستاگرام خود هدایت کنید.
اعتبار و اعتماد به برند خود را افزایش دهید.
از رقبا پیشی بگیرید.

ثبت پیج اینستاگرام در گوگل فرآیندی ساده است که می توانید با راهنمایی تیم سئو وان به راحتی آن را انجام دهید.

چگونه پیج اینستاگرام را در گوگل ثبت کنم؟

راهکارهای زیادی هست که در این مقاله برای ثبت پیج اینستاگرام در گوگل توضیح دادیم.

امکانش هست خودتون پیج اینستاگرام را در گوگل ثبت کنید؟

بله در صورتیکه فرصت مطالعه نداشتید میتونید به کارشناسان ما پیام بدهید تا پیج اینستاگرام را براتون ثبت کنند.

You may also like...

Popular Posts

دیدگاهتان را بنویسید

× پیام در واتساپ برای ثبت در گوگل